test
serving
1
piece
$1.31

Instructions

1. test
1. test2

Recipe Costs

How much the ingredients cost to produce a given number of servings of this recipe.

$1.31 / 1 serving
$1.31 / serving | 100% costed

Allergens

Allergens from this recipe's ingredients will appear in this table.

Allergen Ingredient
soy
tofu
Products Using this Recipe
no related products
updated Dec 19, 2023 | created Dec 19, 2023